Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

En güzel seçılmış sözler

Anasayfa > Güzel sözler > En güzel seçılmış sözler

En güzel seçılmış sözler

asktr

Herkesi kendi gibi sanan aldanır.”

BENİ SEV YA DA BENDEN NEFRET ET İKİSİ DE BENİM YARARIMA.SEVERSEN HEP KALBİNDE OLURUM. NEFRET EDERSEN DE HEP AKLINDAA…

– Değilmidir sonum bir avuç toprak korkum yok ölümden ama tek korkum(UNUTULMAK)

– Bizde Kardeşlik Nedir BiLirmisin? Nefesin KesiLdiğinde aL Bu Can Senindir… YoLun Sonu Uçurum OLsa;Çekil İLk Adım Benimdir…!!

– Gerek yok her sözü, laf ile beyana… Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana…!

– Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer.İçsen de tükenir içmesen de.Bu yüzden hayattan tat almaya bak.Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da…Neyzen Tevfik

– Aşk denen romanı sen yazdın başkası okumasın , insanları ii tanı ki pişman olmayasın ,ALLAH, şu fani dünya da iki yüzlü sahtekarlarla bir koltukta yol aldırmasın…!!!

– Nasılsın nasıl gitti? Alıştın mı sen de? Rahat mısın artık İstanbul\’da? Evlenmişsin, nasıl oldu? Bulabildin mi sonunda? Hep anlattığın o meşhur huzuru

– Çikolata tatlı ama senin kadar değil seni seven çok ama benim kadar değil..

– Hayatın içinde teknedeki hamur gibisinizdir.Ne kadar çok yoğrulursanız o kadar çabuk kıvama gelirsiniz.

– BEN ÇOK KADIN TANIDIM SEVENDEN SAKLAIĞI BEDENİ SEVMEYENLERİN YOLUNA KİLİM YAPMIŞ SEN GÖZÜNDEN SAKINMISIN O GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAMIŞ

– Seni sensiz yaşadım be gülüm sende gidip başkaların kolarına attın kendini………..

– Ne kadar uzaklara giderseniz gidin (sonunda özlersiniz).Ne kadar severseniz sevin(sonunda ayrılacaksınız).Ne kadar aglasanız da(sonunda pişman olursunuz).Ne kadar yaşarsanız yaşayın elbet birgün öleceksiniz… (SAKIN UNUTMAYIN)

– NE YEŞİL GÖZ NE MAVİ GÖZNEDE ELA GÖZLER GÜZELDİR GÜZEL OLAN GÖZLER SANA BAKAN GÖZLERDİR

– Servetini kaybedençok zarar eder,arkadaşını kaybeden daha çok zarar eder,ama cesaretini kaybeden herşeyini kaybeder.

– Kadına güzellik verilmiştir erkeğe güç herşeyi yenen güç güzellige yenilmiştir

– Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

– Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

– Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

– Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak…

– Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun…

– Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

– Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

– Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

– Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

– Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

– Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum…”SENİ SEVİYORUM”

– Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma…zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

– Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

– Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

– Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Ekleyen : - Tarih: 28 Aralık 2015 - 21:07 - Okunma Sayısı :
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.