Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Anlamlı Mesajlar

Anasayfa > Genel > Anlamlı Mesajlar

Anlamlı bakışların vurdu kalbimi yavaşca hissettirmeden, anlamını yitiren sözcükleri farkettim bana baktığında, seninle hayat gerçekmiş anladım bunu geç olsada ben seni seviyorum sensiz anlamsız kalırım bu dünyada..

Anlamını yitiren hayatıma anlam kattı gözlerin, Anlatamadığım duygularıma Anlam verdi gözlerin, Şimdi buluyorum benliğimdeki seni, ve anlıyorum benim içimdeki tek gerçek sensin sevgili, seviyorum seni..

Sen kaderimin güneşi, aşkımın tek gerçeği, sen sabahlarımın neşesi, gözlerimin ferisin sevgilim sen benim birtanemsin..

Anlamıma anlam katan gözlerindir, gözlerinde bulurum sevinci sözlerinde bulurum ben yaşama hevesini birtanem sebebimsin sen benim…

Kimseye değil sanadır bu sözlerim, seninle mutluyum ezberim sensin güzelim, senden başkası haramdır bana sevgilim, helalimdir sana olan yeminim biricik sevgilim benim..

içimdeki aşkın ateşidir gülüşün, güldüğünde mutlu olurum huzurum sen olursun ve seni yaşarım varolduğum hayatta, sen benim tek gerçeğimsin bunu sakın unutma..

Sesini duymazsam zindan olur bana hayat, gözlerini görmediğim an yaşadığımı unutuyorum inan, şimdi elimde resmin düşünürüm seni, bir gün yanımd aolucaksın bekliyorum seni sevgili..

Şimdi yanımda olsan baksam gözlerine doya doya, tutsam ellerinden sıkıca bedenimi kavursa sıcaklığın her dakika, saçların savursa rüzgarını bana bir hayal gibi yaşasam seni senin yanında..

Yarınlarım oldu hayalin, seni düşündükçe ben yaşadığımı hissettim, bir ömür boyu sana yeminliyim, sensiz ben yaşayamam sevgilim..

Yağmur tanesi gibi saf ve temiz sana olan sevgim, o kadar güzelsin ki senden başkasını görmez gözlerim, bir gülüşün yeter mutluluğumun sebebidir gözlerin sensiz yaşamak ölüm gibidir sevgilim..

içimdeki aşkın fırtınası sensin birtanem, seninle can bulur bedenim seninle son bulucak nefesim, ölene kadar sana yeminliyim, sensiz yaşanmaz bu hayat sevgilim..

Kırsanda kalbimi sebepsizce, aglatsanda gözlerini nedensizce, acımasanda seni seven kalbime, ben sana yeminliyim sensiz yaşayamam sevgilim..

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 10 Eylül 2015 - 18:36 - Okunma Sayısı :
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.