Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Ağır Mesajlar

Anasayfa > Genel > Ağır Mesajlar

Zoruma gidiyor ve kızıyorum kendime yalanlarını bile bile çektim seni cehennem olduğunu bile bile, şimdi gidiyorum uzaklara elveda sana yalanlarınla!!!

ihateninin bedelini ne gözyaşların kapatabilir nede haykırışların beni sana geri çevirebilir, artık yoksun hayatımda güle güle sana elveda..

haykırsam geceye içimdeki nefreti haykırsam sevenlere sevmeyenin ihanetini, şimdi anlasınlar beni daha iyi senin gibi yalancıdan olmaz sevgili…

Yoruldum koşmaktan, koşupda ulaşamamaktan, bıktım hep umutların peşinde koşmaktan bıktırdın beni hayattan artık pes ettim peşinden koşmaktan..

Sen bilmezsin sevmeyi sevipte anlayamazsın gerçekleri, bir yalana inanmışsın koşarsın dünden beri, ben yoruldum son sözüm sana bu elveda sevgili..

Ulaşılamaz sanma kendini bu alemde, ulaşılamayacak kadar büyümedin gözümde, hep inandırdın yalanlarınla kendine, şimdi git hadi elveda bu sana son cümle..

Kendini kandırdın aslında bana attığın yalanlarla mutlu oldun sen yanımda, şimdi ağla kendine ben yaşıyorum gerçeklerim kendi kurduğum alemimde..

inanarak tuttum ellerini, sana hep gülerek bakmak istedim ben sevgili, sen kaçtıkca koştum peşinden pes etmedim, ama yeter bukadarınıda ben hak etmedim!!!

Güller sevilir dikeni olsada, Güneş ısıtır insanı doğduğu her sabahın ayazında, gerçekler mutlu eder insanı acıda olsa, senin gibi yalancılar ise sadece inandıkları saçma yalanlar ile yaşar!

Seni severken pişman olmamıştım yaşadıklarımdan! Seninleyken hep inandım güvendim sana! Ama hep yaşanmış yaşananlar hep rüyaymış yaşanacaklar inandım buna geç olsada..

Sen solmayan gülüm ol isterdim ömrümün sonuna kadar, sen benimle bir ömür ol isterdim aldığım her nefesin başında ve sonunda sen ol istedim! Sen sadece yalanmışsın bunu sensiz olduğum gecelerimde farkettim..

Gözyaşlarımın duaları senin için, nasıl kirlettin içimde ki saf sevgiyi soyle bakalım şimdi? yalanlarınla mutlu olucakmısın bensiz söyle vicdansız sevgili? Şimdi sana güle güle gidiyorum ben sensizliğe elveda yalancı sevgili..

Herşey güzel olur diye hep sabrettim, belki benimle mutlu olursan diyerek içimde ümit besledim, seninle her zorluğa gögüs gererdim yemin ederim! Ama sende yalancısın beni kaybettin güzelim..

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 10 Eylül 2015 - 18:37 - Okunma Sayısı :
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.